Nowości kinowe

2D

Normalny
17 PLN
Ulgowy /
z Giżycką Kartą Mieszkańca
15 PLN
Grupowy
(w tym rodzinny)
14 PLN

3D

Normalny
18 PLN
Ulgowy /
z Giżycką Kartą Mieszkańca
16 PLN
Grupowy
(w tym rodzinny)
15 PLN
Okulary 3D
5 PLN

Przy zakupie biletów ONLINE należy uwzlędnić opłatę operatora w wysokości:

1zł brutto.

Rezerwacje telefoniczne: (22) 357 78 00

Telefon informacyjny: (22) 357 85 00

Telefon informacyjny:
(22) 357 85 00

Rezerwacje telefoniczne:
(22) 357 78 00

REZERWACJE
Przyjmowane są w dni od pn-pt (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy i tzw. długich weekendów) w godzinach 10:00 – 15:00. Zachęcamy do zakupu biletów przez internet.

Aktualności

Drugie urodziny Kina Nowa Fala

W niedzielę 16 czerwca Kino Nowa Fala obchodzi swoje drugie urodziny. Z tej okazji od piątku, 14 czerwca rusza urodzinowy weekend, podczas którego widzów czeka szereg niespodzianek i atrakcji. Bilety na seanse w specjalnych, urodzinowych cenach już od 2 złotych. W niedzielę 16 czerwca o godzinie 20:00 uroczysta celebracja urodzin, a po niej

Spotkanie z Krzysztofem Zanussim i projekcja filmu "Barwy ochronne"

Już 1 czerwca o godzinie 12:00, w Kinie Nowa Fala projekcja filmu "Barwy ochronne" i rozmowa z jedną z legend polskiego filmu, współtwórcą kina moralnego niepokoju, wieloletnim dyrektorem Zespołu Filmowego TOR, reżyserem z dyplomami z fizyki i filozofii - Krzysztofem Zanussim. Bezpłatne wejściówki na wydarzenie do odebrania w kasie Kina lub przez stronę internetową w cenie 1zł.

Słodki koniec dnia vs Topielisko. Klątwa La Llarony

Długo wyczekiwana polska produkcja nagrodzona na Sundance i MasterCard Off Camera zmierzy się z amerykańskim filmem o tzw. Płaczce, przerażającej zjawie uwięzionej między Niebem i Piekłem, która grasuje w mroku nocy na ulicach Los Angeles, prześladując dzieci. Który film wyjdzie zwycięzko z tego pojedynku? Przekonamy się już w ten weekend w Kinie Nowa Fala. 

więcej aktualności
INFORMACJE
  • W salach kinowych podczas seansu filmowego obowiązuje całkowity zakaz fotografowania i filmowania.
  • Prosimy o wyłączenie lub wyciszenie telefonów komórkowych oraz wszelkich innych urządzeń elektronicznych emitujących obraz i dźwięk.
  • Dziękujemy za zachowanie czystości w sali kinowej.
  • Informujemy, że na terenie kina obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych i spożywania napojów alkoholowych.
  • Kasa kina otwierana jest w piątki, soboty i niedziele godzinę przed rozpoczęciem, a zamykana 15 minut po rozpoczęciu ostatniego seansu.
  • Nasz system 3D DepthQ wymaga specjalnych okularów wielkrotnego użytku. okulary można przynieść we własnym zakresie lub zakupić w kasie kina.
  • Wejście do kina znajduje się od ulicy Mickiewicza, miejsca parkingowe we własnym zakresie.
  • Pełny regulamin kina znajduje się TUTAJ.
  • Barek kinowy funkcjonuje w piątki, soboty i niedziele.
  • Na sali kinowej obowiązuje zakaz spożywania produktów spożywczych (napoje, przekąski) niezakupionych w barku kinowym.